Szwarc Szkło
www.szwarcszklo.pl

Witamy na stronie SZWARC SZKŁO

Firma SZWARC SZKŁO jest firmą z wieloletnią, rodzinną tradycją. W 1947r. została założona przez naszego Dziadka – Leopolda Szwarc, który wraz z Babcią – Marią Szwarc i synami, działali prężnie na rynku cieszyńskim. W 2017 r. połączyliśmy dwa oddzielne zakłady z Ustronia i Cieszyna, prowadzone przez braci Tadeusza i Józefa, synów Marii i Leopolda. Chcemy kontynuować działalność w tym zakresie, licząc że w przyszłości nasi synowie też będą ją chcieli od nas przejąć.

Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabina prysznicowa na wymiar – to produkt ekskluzywny, wykonany ze szkła hartowanego, na profilach i okuciach najwyższej jakości. Wykonywana pod indywidualne potrzeby klienta, skrojona na miarę jak niegdyś garnitur u krawca…

Lacobel – kolorowe szkło do kuchni

Szkło do kuchni zamiast kafelek to bardzo efektowne rozwiązanie. Ma nie tylko walory estetyczne ale jest również bardzo praktyczne.

DEKORACYJNE PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ LUB ZDJĘCIEM

Coś co odmieni i nada życie twojej kuchni, łazience czy biurze. Obrazy na szkle dają imponujące efekty dekoracyjne…

Lustra na wymiar

Lustra prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne, trójkątne, fale czy wszelkie inne nieregularne kształty. Kompleksowa obróbka – cięcie, szlifowanie, fazowanie, piaskowanie i montaż. Dojeżdżamy, mierzymy, wykonujemy i montujemy.

Drzwi szklane na wymiar

Drzwi szklane – eleganckie i piękne.

Szklane konstrukcje i nie tylko

Daszki, przeszklenia ze szkła, elementy szklane w podłodze, ścianki działowe itp.

SZYBY ZESPOLONE

Wkłady okienne do okien plastikowych i drewnianych również ze szprosami.

Cięcie szkła

Cóź … potrafimy wyciąć prawie wszystko … figury geometryczne … zwierzęta … masz pomysł ?
My go zrealizujemy.

Gabloty szklane

Nic tak nie zachęci klienta do kupna , jak możliwość obejrzenia produktu z każdej strony . Profesjonalne gabloty z wytrzymałego szkła hartowanego to jest 'must have’ każdego sklepu.

Balustrady ze szkła

Balustrada ze szkłem – nowoczesna i estetyczna.